Epony zoekt fanatieke ruiter
Preisart
Preis nach Rücksprache
Informationen
Beschreibung
Op zoek naar een verzorger voor mijn 8jarige merrie van 1.58. Gestald in Ane.
Ik zoek voor haar een fanatieke ruiter die meerdere keren in de week met haar aan de slag wilt, je kunt haar dan zien als 'eigen' paard.
Ze is in de omgang superbraaf, staat netjes stil met poetsen en opzadelen en loopt aan de hand keurig mee. Longeren doet ze met 2 hoefjes in dr neus en ook vrijspringen vind ze leuk om te doen.
Onder het zadel is ze geschikt voor een ervaren ruiter. Ze doet niks geks, ze zal niet bokken, steigeren of er met je vandoor gaan. Ze heeft enkel moeite met spanning in haar lijf loslaten, haar emmertje kan snel vol zijn en dat uit zich dan in onrust tijdens het rijden. Vandaar dat we op zoek zijn naar een ervaren/fanatieke ruiter die haar hiermee kan helpen. Is ze haar spanning kwijt is het een ontzettend leuk en fijn paard om te rijden. Springen vind ze geweldig en daar bloeit ze ook in op, ze is fanatiek en springt eigenlijk altijd.
In verband met haar lengte zoek ik een ruiter die niet al te groot en zwaar is. 😄