Téléchargez notre application
Pour une expérience optimale
Download
Toutes les catégories
Toutes les catégories
Cavaliers & demi-pension (3.386)
Chevaux en demi-pension (1.318)
Chevaux à vendre (405)
Matériel équestre (1.287)
Offres d’emploi (164)
Pension chevaux (256)
Professionnels (404)
Événements (13)

IJslandse paarden

2799 vues
(1)
Evertsoord (NL)
2 à 3 jours par semaine
5

Type de prix

Gratuit
Geen financiële vergoeding gevraagd, wel meehelpen op stal op dagen dat je komt.

Informations

CatégoriePolyvalent
SexeHongre
Âge5 en années
NiveauHabitué à la selle
Stud-bookCheval islandais
Hauteur au garrot< 1,57 m

Description

IJslandse paarden in Evertsoord (Limburg)
Op onze privéstal in Evertsoord (omgeving Sevenum / Panningen / Deurne) bied ik een plek aan voor iemand die graag wil leren over het opleiden en trainen van IJslandse paarden.

We hebben 2 jonge IJslanders die recent uit IJsland geïmporteerd zijn en nog bijna alles moeten leren.
Je kunt hier veel leren over o.a. grondwerk, dressuur aan de hand, longeren (enkele en dubbele longe), rechtrichten en het opbouwen van een goede basis bij jonge paarden.
Ook met de andere aanwezige IJslandse paarden kan gewerkt worden.

De 2 paarden zijn nog jong en onervaren. Daarom ligt de focus op dit moment vooral op vertrouwen en basiswerk. Rijden is nu nog niet aan de orde en wij zoeken iemand waarbij dat ook niet de hoofdzaak is. Rijden kan later in het traject mogelijk wel aan bod komen, als ze goed zadelmak zijn.
De paarden gaan binnenkort starten aan hun opleiding door een professionele ruiter en kun je alles vanaf het allereerste begin meemaken. We zoeken iemand die rustig en zelfverzekerd met paarden omgaat. Je hoeft geen expert te zijn, maar angst of helemaal geen ervaring past op dit moment niet bij waar de paarden in hun training staan.

We werken altijd samen, dus je staat er niet alleen voor. Het is vooral een plek voor iemand die graag wil leren, meedenken en actief met de paarden bezig wil zijn. Dagen in overleg, vooral einde middag/avond doordeweeks en in het weekend overdag mogelijk.

Lijkt dit je leuk? Stuur gerust een berichtje met iets over jezelf en je ervaring met paarden.

Attentes concernant la collaboration

Iemand die netjes met de spullen omgaat, diervriendelijk en leergierig is. Ervaring met IJslanders niet noodzakelijk, wel de bereidheid om alles over ze te leren. In het begin steeds samen afspreken om met de paarden te werken, voor de toekomst mogelijk om ook zelfstandig te komen.

Emplacement du cheval

Évaluation (1)

Impression générale
Fiabilité et propreté
Rapidité de réponse et communication
Convivialité avec les chevaux
S
Sietske
Super snelle kennismaking en vertrouwd gevoel gekregen
21-02-2024

Super snelle kennismaking en vertrouwd gevoel gekregen