Leuke paardenvriend bijrijder aangeboden
Type de prix
Rémunération à convenir
Informations
Description
Hoi,
Ik ben Claire en ik ben 12 jaar oud. Ik weeg rond de 40 kilo en ben enorm gek op paarden. Afgelopen 4 jaren heb ik leren rijden op een manege. Ik ontdekte dat op een manege anders met paarden omgegaan wordt, dan waar ik zelf achter sta. Daarom wil ik op een andere manier met paarden omgaan: als bijrijder.
Bij kennissen van mij heb ik echt leren rijden en geleerd over paardenwelzijn.
Daarom ben ik op zoek naar een stal waar iedereen paardvriendelijk werkt. Zelf werk ik over het algemeen zonder zweep bijvoorbeeld.
Verder kan ik echt goed rijden, maar ben natuurlijk niet de beste ruiter van het land ☺️. Het paardrijden is natuurlijk heel erg leuk en horen daar ook klusjes bij. De klusjes zoals stallen uitmesten bijvoorbeeld horen er wat mij betreft ook gewoon bij!
Ik ben opzoek naar aan bijrijd pony/ paard of een pony/ paard die ik kan doorrijden (dit heb ik vaker gedaan) of eventueel kan leasen.
Ik kan ongeveer 2 × per week of vaker als dat soms nodig is.
Voor mij zijn de handigste dagen
Dinsdag, Donderdag, Zaterdag en/of
Zondag. Er valt nog te schuiven in overleg. Ik ben wel pas om 14:00 vrij van school!🥲
Verder over mij is dat ik heel erg van buitenritten hou, maar het liefst spring ik. Dresuur is ook geen probleem. Ook zou ik in overleg af en toe wel een wedstrijdje willen rijden 😉
Nog vragen of heb je een leuke pony/paard voor mij ?
Stuur gerust een berichtje.🙂
Ik hoor graag van je !!
Gr Claire