Ik ben op zoek naar een pony/paard om te verzorgen of rijden.
Type de prix
Gratuit
Informations
Description
Hoi!
Ik ben Abril, ik ben 11 jaar en ik vind paarden geweldig! 🐴 Ik rijd al 2 jaar op een manege en ben best snel vooruitgegaan met rijden.
Op dit moment kan ik maar één keer per week rijden en bij de paarden zijn, omdat mijn manege best ver weg is. Ik zou heel graag meer tijd met paarden willen doorbrengen en meer over ze willen leren.
Ik kan zelf nog geen eigen paard hebben, maar ik mag wel een verzorgpaard of bijrijdpaard hebben. Rijden is voor mij niet het belangrijkste. Ik vind het verzorgen van paarden veel belangerijker dan rijden.
Hoe vaak ik kan komen, hangt een beetje af van de afstand. Als het dichtbij is, kan ik vaker komen.
Als ik af en toe zou mogen rijden, lijkt het me ook leuk om kleine sprongetjes te maken. Maar als dat niet mogelijk is, vind ik dat helemaal niet erg. Het gaat mij vooral om het verzorgen en tijd doorbrengen met paarden.
Als het alleen om verzorgen gaat, zou ik het misschien ook leuk vinden om een keer te leren longeren, als dat mag natuurlijk!
Groetjes,
Abril 🐴💕
Partager cette annonce